ЭНЕРГОСБЕРЕЖЕНИЕ – СОВРЕМЕННЫЙ ПУТЬ РАЗВИТИЯ ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНОГО ТРАНСПОРТА!
Анотація
В статье описаны конкретные мероприятия по эффективному использованию топливно-энергетических ресурсов на железных дорогах Украины в 2013 году.Посилання
Карминский В. Д., Колесников В. И., Жданов Ю. А., Гарин В. М. Экологические проблемы и энергосбережение: Учебное пособие для вузов ж.-д. транспорта. М.: Маршрут, 2004. – 592 с.
Маляренко В. А., Лисак Л. В. Енергетика. Довкілля, енергозбереження. Харків: Рубікон, 2004. – 368 с.
Маляренко В. А., Немировський І. А. Енергоефективність та Енергоаудит: Навчальний посібник. Харків: «Видавництво САГА», 2009. – 336с.
Нетрадиційні та поновлювальні джерела енергії: Навчальний посібник. За загальною редакцією О. І. Соловей. Черкаси: ЧДТУ, 2007. – 438 с.
Семиноженко В. П., Канило П. М., Остапчук В. Н., Ровенский А. И. Энергия. Экология. Будущее. Харьков: Прапор, 2003. – 464с.
Швець Я., Щербина О. Тепло у вашому домі. Львів: ЕКОінформ, 2003. – 174с.
Энергосбережение на железнодорожном транспорте. Под общей редакцией В. А. Гапановича. М.:Изд. Дом МИСиС, 2012. – 620с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).