МАТЕМАТИЧЕСКАЯ МОДЕЛЬ ЗАДАЧИ ОПТИМИЗАЦИИ И МЕТОД ЕЕ РЕШЕНИЯ ДЛЯ МИНИМИЗАЦИИ ПОТЕРЬ В СЕТЯХ
Анотація
Рассмотрена математическая модель задачи оптимизации и метод ее решения,
с использованием современных программных средств, на примере моделирования сети электроснабжения определяемой структурой сети и энергопотоками в ней, параметрами источников электроснабжения, линий электропередач, распределительных пунктов и тому подобное.
Посилання
Дерзский В. Г. Выбор мероприятий по снижению потерь электроэнергии в распределительных сетях / Дерзский В. Г., Скиба В. Ф. //Энергесбережение. Энергетика. Энергоаудит. – 2009. – No 6.
Герасименко А. А. Моделирование, анализ и оптимизация режимов питающих и распределительных электрических сетей энергосистемы / А. А. Герасименко, А. В. Любин, А. В. Тихонович // Вестник КрасГАУ, Красноярск: – 2005. – С. 226–237.
С. А. Тимчук. Модели и методы поиска оптимальной структуры сети электроснабжения при нечетко заданных целях. – Харьков: «Факт», 2010 г.
Акулич И. Л. Экономико-математические методы и модели. Компъютерные технологии и решения. – Минск: БГЭУ, 2003 г.
Зайченко Ю. П. Дослідження операцій. – Київ: ЗАТ «ВІПОЛ», 2000 г.
Э. Г. Петров, М. В. Новожилова, И. В. Гребенник, Н. А. Соколова. Методы и средства принятия решений в социально-экономических и технических системах. /Учебное пособие под общей редакцией Э. Г. Петрова. – Херсон: 2003 г.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).