РЕКОНСТРУКЦИЯ ТЕПЛОЭНЕРГЕТИЧЕСКОЙ СИСТЕМЫ ТЕАТРА
Анотація
Рассмотрены основные аспекты реконструкции теплоэнергетической системы
исторических зданий. Приведены рациональные технические решения по системам тепловой защиты, отопления, вентиляции и теплоснабжения здания театра. На основании математического моделирования тепловой инерционности воздуха в помещениях театра разработана конструкция энергоэффективной местной приточной системы вентиляции.
Посилання
Федченко Л. История театра / Федченко Л. // [Электронный ресурс]: – Режим доступа: http://www.teatr.od.ua. / – Название с экрана.
Шерон С. Парк. Системы микроклимата для исторических зданий / Шерон С. Парк // AВОК No1/2000. [Электронный ресурс]: – Режим доступа: http:// www.abok.ru/for_spec/articles. php?nid=29/ – Название с экрана.
Табунщиков Ю.А. Математическое моделирование и оптимизация тепловой эффективности зданий / Табунщиков Ю. А., Бродач М. М. – М.: Авок-пресс, 2002. –156 с.
Афтанюк В. В. Дослідження динамічних характеристик систем повітряного опалення та вентиляції виробничих приміщень / В. В. Афтанюк // Холодил. техніка і технологія / Одес. держ. акад. холоду. – Одеса, 2010. – No 1 (123) . – С. 76–78.
Альбом технічних рішень тепло- та звукоізоляції огороджувальних конструкцій житлових, громадських та промислових будинків на основі виробів зі скляного штапельного волокна URSA CLASSWOOL та екструдованого пінополістиролу URSA XPS / Матеріали для проектування. – К.: ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», ПІІ «УРСА», 2009. –154 с.
Покотилов В.В. Пособие по расчету систем отопления / Покотилов В.В. –Минск: ГЕРЦ Арматурен Г.м.б.х., – 2006. – 144 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).