ЭНЕРГОЗАТРАТЫ В СОСТАВЕ БЕЗОПАСНОСТИ ПЕРЕВОЗОК
Анотація
В обеспечении безопасности железнодорожного процесса берут участие различные элементы железнодорожных подразделений, потребляющих энергию. Классификация затрат и энергозатрат в том числе на безопасность позволит более полно исследовать это комплексное свойство железнодорожной услуги.
Посилання
"Энергосбережение, эффективность, экология – Стратегическое направление развития энергетики. Инвестиции и инновации" 07–09 декабря 2011 г. «14-я Международная конференция «Инвестиции в энергетику, энергосбережение и экологию». 20–24 сентября, п.г.т. Кореиз-1.
http://tbu.com.ua/news/ukrzaliznytsia_v_2011_g_namerena_sekonomit_242_tys__t_us- lovnogo_topliva_.html
Номенклатура витрат основній діяльності підприємств залізничного транспорту. Головне фінансове-економічне управління Укрзалізниці, 2001.
Себестоимость железнодорожных перевозок: ученик для вузов ж-д транспорта/ Н. Г. Смехова. – М.: Маршрут, 2003. – 494 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).