ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩИЙ ГЕНЕРАТОР ТЕПЛА
Анотація
Рассматривается возможность использования для нагревания воды теплоты
конденсации, получаемой из пара при низкой температуре, и кинетической энергии кавитационных пузырьков воздуха и пара в момент их разрушения. Приведены результаты теоретического обоснования механизмов получения тепла, блок-схема и принцип работы теплогенератора. Генератор тепла не требует сжигания топлива, поэтому не загрязняет окружающую среду и, по предварительным оценкам, имеет высокую энергоэффективность.
Посилання
В. Заславский. Рекуперация теплоты в холодильных машинах TRANE – журнал «Сантехника, отопление, кондиционирование», февраль, 2007.
Екологічно чисте джерело теплової енергії. Поляков Л. О., наук. кер. канд. техн. наук доц. Нефедов Ю. І. Материали XIV международного молодёжного форума «Радиоэлектроника и молодёжь в XXI веке», – Харьков, ХНУРЭ, 2010. – 435 с.
Бритвин Л. Н., Бритвина Т. В., Щепочкин А. В. Вихревой генератор тепла. Изобретение. Патент Российской Федерации RU 2282114, 2004.
Устройство тепловой станции: тепловые станции на основе вихревых тепловых генераторов. «Тепло XXI в.», сайт info@ecoteplo.ru, 2007.
Л. С. Скворцов, Ф. М. Долгачев, П. Д. Викулин, В. Б. Викулина. Гидравлика систем водоснабжения и водоотведения, – М., «Архитектура-С», 2008.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).