ПУТИ СНИЖЕНИЯ ЭНЕРГОЕМКОСТИ ЗА СЧЕТ НОВЫХ ЗНАНИЙ
Анотація
В публикации рассмотрены основные направления снижения энергоемкости за счет научно-технического прогресса, обоснована их необходимость в условиях внешней энергетической зависимости.
Посилання
Экономика Украины 1999 – 2008: потерянное десятилетие. Н. Яценко. – 2009 г. http://news.finance.ua/ru/.
Вісник Донецького національного університету, Е. Медведкина, В. Подунай. Сер. в.: Економіка і право, вип.1, 2009 р.
Зеркало недели/Деньги No21(700) 7–13 июня 2008. И. Дияк: Энергосбережение: сегодняшние реалии.
Зеркало недели/Человек No13 (337) 31 марта – 6 апреля 2001 г. К. Сытник, Н. Новиков, Б. Малицкий: Когда наука станет источником экономического роста Украины?
Закон України "Про наукову і науково-технічну діяльність" від 17.11 2005 р. – Режим доступу: http://www.osvita.org.ua/.
Концепція розвитку наукової сфери України від 2006 року. – Режим доступу: http://www.nas.gov.ua/knk/.
И. А. Педерсен. Состояние и проблемы развития инновационной деятельности в Украине. – Режим доступа: www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/Vdie/2008_1_2/files/7.pdf.
Дидченко О. И. Реформирование социальной политики Украины как фактора развития научно-технического потенциала / О. И. Дидченко, О. Н. Анисимова. – Режим доступа: http://www.democracy.kiev.ua/publications/collections/conference_2005//
Зеркало недели/Деньги No9(688) 8–14 марта 2008 г. А. Гудыма: Энергорасточительство угрожает суверенитету Украины.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).