КОМБІНОВАНІ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ З ВІДНОВЛЮВАЛЬНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ ТЕПЛА
Ключові слова:
теплопостачання, генератори теплової енергії, бак-теплоутилизатор, вторинні енергоресурси, поновлювані енергоресурси, енергозбереженняАнотація
У статті пропонується схема комбінованого теплопостачання з використанням високотемпературних і низькотемпературних джерел тепла працюючих на одну систему.Посилання
References:
1. Shkidlovskiy, A. K. (2007), Energy Efficiency and Renewable Energy [Energoefektyvnist ta vidnovluvalni dzherela energii], Ukrainian encyclopedic knowledge., 560 p.
2. Boguslavskiy, L. D., & Livchak V. I., Titov V. P. (1990) Energy savings in heat supply, ventilation and air conditioning [Energosberezhenie v sistemah teplosnabzheniya, venyilyacii I kondicionirovaniya], A Reference Guide., 624 p.
3. Kirilenko I.G . (2014) Collaboration high-and low-temperature heat sources to a single district heating network [Sovmestnaya rabota visokotemperaturnih i nizkotemperaturnih istochnikov na edinuyu teplovuyu set], The dissertation work. 167 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).