ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА ОЦІНКА ВПЛИВУ ХМАРНОСТІ НА КОЛИВАННЯ ПОТУЖНОСТІ ФОТОЕЛЕКТРИЧНОЇ СИСТЕМИ
Ключові слова:
фотоелектрична система, хмарність, коливання потужностіАнотація
Проаналізовано архівні дані про роботу дослідної фотоелектричної системи в м. Харків та досліджено вплив хмарності на продуктивність фотоелектричної системи. Отримано оцінки впливу хмарності на добове вироблення електроенергії та на коливання потужності фотоелектричної системи.Посилання
References:
1. Lazard's Levelized Cost of Energy Analysis. September 2014, available at: http://www.lazard.com/PDF/ Levelized Cost of Energy - Version 8.0.pdf
2. Kosatiy D. M., Kudriavtsev I. N., Makhotilo K. V. (2014) Photovoltaic systems. Tutorial [Fotoelektricheskie sistemy. Uchebnoe posobie], NTMT, Kharkiv, 399 p.
3. Laboratory. Department of Electrical stations NTU "KhPI" [Laboratorii. Kafedra elektrychnykh stantsii NTU “KhPI”], available at: http://www.kpi.kharkiv.edu/es/index.php/LaboratorU.
4. Kharkiv (Airport) – Rp5.ua [Kharkov (aeroport) – Rp5.ua], available at: rp5.ru Погода_в_Харькове_(аэропорт).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).