УСТРОЙСТВА СОГЛАСОВАНИЯ НАГРУЗКИ С ИСТОЧНИКОМ ЭЛЕКТРИЧЕСКОЙ ЭНЕРГИИ
Ключові слова:
отбор максимальной мощности, согласованный режим, буферный аккумулятор.Анотація
Проанализированы особенности использования различных типов импульсных регуляторов постоянного напряжения для обеспечения режима передачи максимальной мощности от источника электрической энергии в нагрузку. Рассмотрены случаи непосредственной передачи энергии в нагрузку и использования буферного аккумулятора. Даны рекомендации по использованию конкретных типов регуляторов.Библ. 3, табл.2, рис. 6.Посилання
References:
1. Bessonov L.A Theory of Electrical Engineering. Electrical circuits: tехt book: - Moskva: Gardariki, 2007. – 701 p.(Rus.)
2. Power conversion equipment. Tехt book. Part 2 / Y. P. Goncharov, O. V Budonny, V. G. Morozov, M. V Panasenko, V. Y. Romashko, V. S. Rudenko. – Kharkiv: Folіo, 2000. – 360 p. (Ukr).
3. Romashko V.Y. On the selection of the maximum power from the source of electrical energy // Electronika i sviaz. – 2013. – № 4. – P. 28–34 (Ukr).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).