ЦИФРОВОЕ ДИФФЕРЕНЦИРОВАНИЕ СИГНАЛОВ С ИСПОЛЬЗОВАНИЕМ ИНТЕГРАЛЬНЫХ УРАВНЕНИЙ ВОЛЬТЕРРА, И ЕГО ПРИМЕНЕНИЕ ДЛЯ МОДЕЛИРОВАНИЯ СИСТЕМ УПРАВЛЕНИЯ И КОНТРОЛЯ В СИЛОВОЙ ЭЛЕКТРОНИКЕ
Ключові слова:
дифференцирование, интегральное уравнение, регуляризация, матрица.Анотація
В данной работе предложен и исследован новый оригинальный способ цифрового дифференцирования сигналов, предназначенный для использования в реальном масштабе времени. Способ основан на применении интегральных уравнений Вольтерра I рода. Приведены некоторые результаты экспериментальных исследований, иллюстрирующие его работоспособность и пригодность для использования в системах автоматического управления реального времени.Посилання
References:
1. Arsenin V.Y., Tihonov A.N. Methods of the solution of incorrect tasks.– Moscow.: Science, 1979.– 286 p. (Rus.)
2. Vasilieva A.B., Tikhonov N.A. Integral equations. – 2-nd ed stereotype. – Moscow.: Phizmatlit, 2002. – 160 p. (Rus.)
3. Vasin V.V. Ob steady calculation of a derivative. // Calculus mathematics and mathematical physics. – 1973 . – No. 6 T. 13. – Page 1383–1389. (Rus.)
4. Svetlakov A.A. The non-traditional approach to the regularization of ill conditioned linear algebraic equations. SIBKONVERS’95: proceedings of International conference on the use of the results of the conversion of science at the universities of Siberia for international cooperation. – Tomsk: 1996. – T. 1. – With. 132–133. (Rus.)
5. Cruceanu S. Regularisation pour les problemes a operateurs monotones et la methode de Galerkine. – Comment Math. Univ. Carol., 1971, 12, N1. (Eng.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).