СИЛОВАЯ ЭЛЕКТРОНИКА В УСТРОЙСТВАХ НЕРАЗРУШАЮЩЕГО КОНТРОЛЯ. ГЕНЕРАТОРЫ РАДИОИМПУЛЬСОВ БОЛЬШОЙ ПИКОВОЙ МОЩНОСТИ
Ключові слова:
ультразвук, дефектоскоп, генератор, дефект, ЕМА перетворення.Анотація
У статті приведені результати розробки генераторів пакетних радіоімпульсів великої потужності для живлення електромагнітно – акустичний перетворювачів безконтактних ультразвукових дефектоскопів. Показано, що за рахунок збільшення потужності генераторів підвищується чутливість виявлення внутрішніх дефектів в металовиробах до рівня традиційних контактних дефектоскопів і товщиномірів.Посилання
References:
1.Non-destructive testing: spravochnik v 7 t. T. 3. Ultrasonic testing / V.V. Klyuyev, I.N. Yermolov, YU.V. Lange ; pod red. V.V. Klyuyeva. – M. : Mashinostroyeniye, 2004. – 864 s. (Rus.)
2. Pachkovskiy L. S. Powerful wideband radio pulse generator to excite the ultrasonic non contact electromagnetic vibration - acoustically / L.S. Pachkovskiy, O.V. Nevolin // Defektoskopiya. –Yekaterinburg. – 1977. – № 6. – S. 117–120. (Rus.)
3. http://www.irf.com/indexsw.html
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).