ВДОСКОНАЛЕНИЙ АЛГОРИТМ КОМУТАЦІЇ КОМІРОК БАГАТОКОМІРКОВОГО ТРАНЗИСТОРНОГО ПЕРЕТВОРЮВАЧА
Ключові слова:
транзисторний перетворювач, багатокоміркова структура, безперервне та імпульсне керування, алгоритм, комутаціяАнотація
З метою покращення форми струму навантаження багатокоміркового транзисторного перетворювача зі спільним використанням безперервного та імпульсного способів керування запропоновано вдосконалений алгоритм комутації уніфікованих комірок перетворювача. За допомогою імітаційного моделювання проведено дослідження роботи перетворювача, в результаті чого встановлено, що використання вдосконаленого алгоритму комутації комірок дозволяє отримати форму струму навантаження, максимально наближену до сигналу завдання.Посилання
References:
1. Pat. 93152 Ukraine, IPC (2006) B23K 11/24. Method of Welding Current Regulation and Device for its Implementation / Yu.E. Paerand, O.F. Bondarenko, Iu.V. Bondarenko; applicant and owner of patent Donbas State Technical University. – № a200911697; declared 16.11.09; published 10.01.2011, Bulletin # 1. (Ukr.).
2. Paerand Yu., Bondarenko O., Bondarenko Iu. Transistor Converter with Multicell Structure and Combined Control for Micro Resistance Welding Machines // PRZEGLĄD ELEKTROTECHNICZNY (Electrical Review). – 2012. – № 1. – P. 86–90.
3. Bondarenko Yu.V., Sydorets V.M., Safronov P.S., Bondarenko O.F. The Evaluation of Current Regulation Accuracy of Multicell-type Transistor Converter with Combined Control // Tekhnichna elektrodynamika. – 2012. – № 2. – P. 67–68. (Ukr.).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).