SHIELD CURRENT INDUCED NOISE IN AUDIO CABLES
Ключові слова:
electromagnetic compatibility, radio frequency interference, shield-current-induced noise.Анотація
Take an experimental research the "shield-current-induced noise" measurement results for various types of audio cables and developed the circuit model to simulate a behavior of the various length cables in the 10 kHz – 4 MHz range.Посилання
References:
1. N. Muncy, “Noise Susceptibility in Analog and Digital Signal Processing Systems” J. Audio Eng. Soc., vol. 43, No. 6, 435-453 p. (Eng.)
2. H. Ott, Electromagnetic Compatibility Engineering, New York: Wiley, 2009. (Eng.)
3. B. Whitlock, “Balanced Lines in Audio Systems: Fact, Fiction, and Transformers” J. Audio Eng. Soc., vol. 43, No. 6, 454-464 p. (Eng.)
4. J. Brown, “Shield Current Induced Noise”, Synergetic Audio Concepts, vol. 32, No. 1, 1-2 p., January 2004. (Eng.)
5. K. Armstrong, T. Waldron, “AES-X13 and interference free pro-audio systems”, IEEE International Symposium EMC 2002, Minneapolis, Minn., vol. 1, 434 – 439 p., August 2002. (Eng.)
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2015 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).