К ВОПРОСУ О ПЕРЕХОДЕ НА ДВУХТРУБНЫЕ СИСТЕМЫ ТЕПЛОСНАБЖЕНИЯ МИКРОРАЙОНОВ
Ключові слова:
централизованное теплоснабжение, водонагревательная установка, теплоизоляция зданий, энергосбережение.Анотація
Проанализировано влияние применения дополнительной теплоизоляции зданий на изменение расхода теплоносителя для теплоснабжения микрорайона в условиях перехода к двухтрубной схеме теплоснабжения. Предложена формула для определения среднего числа жителей в здании, при котором в результате перехода к двухтрубной системе расход сетевой воды в сравнении с четырехтрубной системой практически не увеличивается.Посилання
References:
1.Aleksahin A. A. (2013), Estimation of change the heat-exchange surface of vodopodogrevateley in transition on double-pipe mikrorayonnuyu scheme of teplosnabzheniya [Ocenka izmenenija teploobmennoj poverhnosti vodopodogrevatelej pri perehode na dvuhtrubnuju mikrorajonnuju sistemu teplosnabzhenija] [Tekst] //Komunal'ne gospodarstvo mіst. Nauk.-teh. zb., vip. 110, P. 131–135.
2.N. M. Zinger, V. G. Bestolchenko, A. A. Zhidkov (1990), Increase of efficiency of work of thermal points [Povyshenie jeffektivnosti raboty teplovyh punktov] [Tekst] / – M.: Strojizdat, – 185 p.
3.Aleksahin A.A., Boblovskij A.V. (2012) Estimation of energysaving potential of functionings dwellings buildings [Ocenka jenergosberegajushhego potenciala funkcionirujushhih zhilyh zdanij][Tekst]. Jenergosberezhenie. Jenergetika. Jenergoaudit , № 1(95) – P. 10–14.
4.DBN V 2.2-15-2005. Zhitlovі budinki. Osnovnі polozhennja [ DBN In 15-2005. Zhitlov³ budinki. Osnovn³ polozhennya] [Text]. – K.: Derzhbud Ukra¿ni [Tekst]. K.: Derzhbud Ukraїni, 2005. – 36 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2016 Енергозбереження. Енергетика. Енергоаудит.
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами: Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи, яка через [6 місяців] з дати публікації автоматично стає доступною на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).